O nas |

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, świadcząca profesjonalne usługi kompleksowej ochrony osób i mienia.

Firma założona została przez ludzi z wysokimi kwalifikacjami w wykonywaniu usług ochrony osób i mienia, z kilkunastoletnim stażem w branży. Mamy za sobą bogate doświadczenie w organizowaniu i nadzorowaniu systemów ochrony różnorodnych obiektów, począwszy od placów budowy poprzez obiekty przemysłowe i magazynowe, osiedla mieszkaniowe, obiekty biurowe różnej wielkości, aż po obiekty handlowe.

Zebrana wiedza pozwala nam dostosować rozwiązania z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa do indywidualnych potrzeb klienta oraz charakterystyki obiektu.

Kadra zarządzająca dostępna jest do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu, gotowa reagować na każde zgłoszone przez Państwa uwagi. W naszej organizacji priorytetowo traktujemy odpowiednią selekcję i szkolenie pracowników świadczących usługę, co pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia zdarzeń niepożądanych oraz zagwarantować Państwa zadowolenie z poziomu świadczonej przez nas usługi.

Jako rozwijająca się firma kładziemy nacisk na Państwa zadowolenie tak, aby jakość świadczonej przez nas usługi była najlepszą reklamą naszego profesjonalizmu i zaangażowania w powierzone nam zadania gwarantującą stały rozwój naszej firmy.

Każda składana przez nas oferta poprzedzona jest określeniem Państwa potrzeb i stawianych nam zadań, stworzona jest pod kątem konkretnego obiektu i dostosowana do jego specyfiki.